Data premiery Dying Light 2, zwiastuny, rozgrywka i aktualności

Dying Light 2: Stay Human jest na naszym radarze już od kilku lat, a po kilku opóźnieniach wiemy, że w końcu zobaczymy go w lutym 2022 roku.

Był czas, kiedy ostateczne wydanie Dying Light 2 było całkowicie w powietrzu. Deweloper Techland po raz pierwszy ogłosił tytuł podczas targów E3 2018 i wydaje się, że w procesie rozwoju pojawiło się kilka niepowodzeń, które spowodowały opóźnienia. Gra, która pierwotnie miała zostać wydana w 2020 roku, została przesunięta do grudnia 2021 roku, zanim została zablokowana na początku 2022 roku.

Ale sądząc po szczegółach, które mamy teraz, wygląda na to, że dodatkowe czekanie będzie tego warte. Dying Light 2 ma być znacznie większy i bardziej ambitny niż jego poprzednik, ze znacznie większym naciskiem na fabułę. Niedawno wypróbowaliśmy tę grę i cieszyliśmy się, w jaki sposób wykorzystała mocne strony pierwszej gry, sprawiając, że poczuliśmy się zarówno świeżo, jak i znajomo.

Dying Light 2 zwiastun
Dying Light 2 zwiastun

Data premiery: 4 lutego 2022
Gra dostępna na: PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC i wersja w chmurze przez Nintendo Switch

Dying Light 2 ukaże się 4 lutego 2022 roku na PS4, Xbox One, Xbox Series X/S i PS5, po kolejnym opóźnieniu. Będzie również dostępny na Nintendo Switch poprzez streaming w chmurze.

Dying Light 2 zostało ogłoszone na E3 2018, a początkowa data premiery została ustalona na początek 2020 roku. Jednak w styczniu 2020 roku deweloper Techland ogłosił, że gra została opóźniona – bez podania nowego okna wydania.

Podczas gdy Techland przez ponad rok po opóźnieniu milczał na temat szczegółów Dying Light 2, w końcu otrzymaliśmy potwierdzenie nowej daty premiery sequela podczas transmisji na żywo Dying 2 Know 27 maja: 7 grudnia 2021 r.

Jednak we wrześniu 2021 roku Techland ogłosił, że Dying Light 2 został ponownie przesunięty, tym razem na luty 2022 roku. Paweł Marchewka, CEO Techlandu, mówi, że „zespół stale rozwija się w produkcji, a gra zbliża się do mety. Gra jest gotowa i obecnie ją testujemy”.

„To zdecydowanie największy i najbardziej ambitny projekt, jaki kiedykolwiek zrobiliśmy. Niestety, zdaliśmy sobie sprawę, że wprowadzimy grę na oczekiwany przez nas poziom, potrzebujemy więcej czasu, aby ją dopracować i zoptymalizować”.

Zwiastun Gamescom 2021 Xbox Stream

Xbox Stream na Gamescom 2021 rozpoczął się od zupełnie nowego zwiastuna Dying Light 2 i był to znaczący. Koncentrując się na scenerii Villedor, zwiastun dał nam lepszy wgląd w świat Dying Light 2 i jest to dobry widok, bardziej kolorowy niż oryginalna gra.

Dying Light 2 stara się zachować nieprzerwaną narrację pierwszoosobową w oryginalnej grze, ale już teraz możemy powiedzieć, że postacie są tutaj o wiele bardziej emocjonalne, co, miejmy nadzieję, powinno doprowadzić do bardziej wiarygodnej historii.

Poczucie skali jest tu również znacznie rozszerzone. Jedno ujęcie przedstawia postać gracza korzystającą z tyrolki setki stóp nad poziomem gruntu, z kilkoma budynkami zaśmiecającymi bliską i daleką odległość.

Ludzcy wrogowie również wydają się być znacznie większym zagrożeniem w sequelu, z których wielu utworzyło własne gangi. Z jakiegoś powodu wyobrażamy sobie, że tym razem zombie będą naszym najmniejszym zmartwieniem.

Widzimy również elementy przemierzające, takie jak spadochron i hak z liną, wplatające się w ruchy bojowe, co powinno oznaczać, że twoje opcje podejścia do walki zostaną znacznie rozszerzone w Dying Light 2.

Zwiastun zamyka główny projektant gry Tymon Smektala i dyrektor animacji Dawid Lubryka, szczegółowo opisując niektóre końcowe punkty, takie jak potrzeba tysięcy nowych animacji, aby rozgrywka przebiegała znacznie płynniej niż wcześniej.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Polecane wpisy

Reklamastrony internetowe

Ostatnie wpisy

Zalety stron internetowych dla biznesu

Pierwszą i chyba najbardziej oczywistą zaletą witryny biznesowej jest możliwość dotarcia do szerszego grona odbiorców. Internet jest używany przez dosłownie miliony ludzi, wszyscy czegoś...

Strony internetowe jak mogą pozyskiwać klientów?

Każdy, kto prowadzi własny biznes, zastanawia się jakie podjąć działania aby pozyskać jak największą liczbę klientów. Faktem jest, że sposoby reklamowania firmy zmieniły się...

Inteligentny dom – systemy, dlaczego warto?

Czym jest inteligentny dom? To pozornie proste pytanie ma wiele odpowiedzi, w zależności od tego, kogo zapytasz. Krótko mówiąc, „inteligentny dom” to mieszkanie wyposażone...

7 najlepszych nadmorskich kurortów dla Seniorów

Kiedy myślisz o epickich miejscach na wakacje na plaży, polskie wybrzeże Bałtyku prawdopodobnie nie jest pierwszym miejscem, które przychodzi Ci na myśl. Możesz być...

Data premiery GTA 6, aktualności i plotki

GTA 6 może nie zostało oficjalnie ogłoszone, ale to nie powstrzymało przecieków, plotek i innych internetowych plotek przed krążeniem. Oczywiście kontynuacja GTA 5 jest...

Marketing internetowy – czym jest i jak z niego korzystać?

Marketing internetowy to termin obejmujący wszystkie produkty i usługi marketingowe online. Obejmuje to różne metody i platformy komunikacji z klientami, takie jak strona internetowa,...

Tekst alternatywny, alt text – co to jest?

Tekst alternatywny (znany również jako „atrybut alternatywny” lub „opis alternatywny”) to krótki opis, który stosujesz do obrazów w swojej witrynie w kodzie HTML strony,...

Co musisz wiedzieć o marketingu w social media

Wstęp do marketingu w mediach społecznościowych polega na poznaniu podstaw tego, co sprawia, że ​​działa on tak dobrze. Zarabianie pieniędzy dla Twojej firmy to...