Data premiery GTA 6, aktualności i plotki

GTA 6 może nie zostało oficjalnie ogłoszone, ale to nie powstrzymało przecieków, plotek i innych internetowych plotek przed krążeniem. Oczywiście kontynuacja GTA 5 jest w zasadzie nieunikniona, ponieważ tytuł – wraz z komponentem dla wielu graczy GTA Online – jest jedną z najlepiej sprzedających się i najczęściej granych gier wszech czasów.

Według raportu Kotaku, „nowy wpis w serii Grand Theft Auto” jest na wczesnym etapie rozwoju od kwietnia 2020 r. Raport ten sugerował również, że możemy spodziewać się mniejszej premiery, a gra zostanie rozszerzona poprzez aktualizacje w sposób MMO lub GTA Online.

Czas rozwoju oznacza oczekiwanie, że gra będzie tytułem PS5 i Xbox Series X, to pewny zakład, a wydanie zremasterowanego GTA 5 na PS5 i Xbox Series X w marcu 2022 sugeruje, że możemy trochę poczekać na nowe GTA tytuł.

Kiedy może nastąpić data premiery GTA VI?

Najnowsze plotki głoszą, że data premiery GTA 6 będzie miała miejsce w 2025 roku. Oznacza to wskazówkę, że gra jest osadzona we współczesnej wersji Vice City, która z czasem będzie się rozwijać i zmieniać.

Jest to sprzeczne z wcześniejszymi plotkami, według których GTA 6 może wystartować w październiku 2023 roku i zostać osadzony w Miami. To jednak z wątpliwego źródła online, ale dodatkowe szczegóły z tego przecieku, w tym jeden męski bohater, a gra toczy się w latach 70., z historią z rozdziałami, taką jak Red Dead Redemption 2. Połącz to z Rockstar drażniącym fanów z oficjalnym Rockstar Konto wsparcia mówi nam, abyśmy „na bieżąco śledzili” aktualizacje GTA 6 na Twitterze, a to staje się coraz bardziej ekscytujące.

GRA VI premiera nowej gry
GRA VI premiera nowej gry

Jakie będzie wyglądało GTA VI? Oto wszystkie plotki

Pojawiło się kilka plotek o potencjalnych miejscach lokalizacji GTA 6, w tym o powrocie do Vice City lub rozlokowaniu w całych Stanach Zjednoczonych.

Najnowsze plotki, które pojawiły się w czerwcu 2021 roku, sugerują, że ustawienie GTA 6 będzie współczesną wersją Vice City – plotka, która została później potwierdzona przez Jasona Schreiera z Bloomberga.

W marcu 2021 roku Tom Henderson, typer ze świetnymi osiągnięciami, stwierdził, że GTA 6 zostanie osadzona w czasach współczesnych. Zapytany przez kogoś na Twitterze, Henderson powtórzył swoje pytanie i po prostu powiedział: „Nie dzieje się to w latach 80. i jest nowoczesne”.

Jednak w 2020 roku przez Reddit pojawił się ogromny wyciek GTA 6. Użytkownik JackOLantern1982 przekazał łącznie 23 szczegóły dotyczące nadchodzącej gry Rockstar. Oprócz potwierdzenia, że ​​jest w fazie rozwoju, mówią, że jej kryptonim to Project Americas, ponieważ gra będzie się toczyć w wielu krajach, a mianowicie w Brazylii w fikcyjnym mieście opartym na Rio de Janeiro i Vice City w USA. Raport sugerował, że na powiązaną narrację duży wpływ miałby Netflix Narcos (jest to fenomenalny serial o początkach handlu kokainą).

Wyciek sugerował, że będziesz budować własne imperium narkotykowe, używając mechaniki podobnej do tej z Vice City Stories, ale o wiele bardziej dogłębnej – bardziej podobnej do GTA Online, ale większej niż. Twój pojazd będzie działał jak koń w Red Dead Redemption 2, dzięki czemu będziesz mógł przechowywać sprzęt w bagażniku, zamiast schować go przy swojej postaci. Według tego przecieku, akcja gry toczyć się będzie w latach 70. i 80., kiedy budynki zmieniają się/degradują w czasie, a pogoda będzie kolejnym ważnym elementem.

Jednak kolejny potencjalny przeciek dotyczący Fireden sugeruje, że jest to współczesne ustawienie Liberty City w GTA 6, z początkiem gry przypominającym program telewizyjny The Wire. Sugeruje to również, że opiera się na kręgu narkotykowym, co sprawia, że ​​jest to spójny temat wszystkich przecieków.

Już kilka lat temu doniesienia o londyńskiej scenerii GTA 6 pochodziły od Rockstar Games, dzięki czemu następna gra potencjalnie znalazła się na progu własnego studia. Współzałożyciel Rockstar, Dan Houser, powiedział we wrześniu 2013 roku w wywiadzie dla Polygon:

„W tej chwili wydaje się, że DNA GTA jest współczesne, amerykańskie, anglojęzyczne, ponieważ tak właśnie było… ale to niekoniecznie ogranicza to do tych, właśnie to zrobiliśmy dotychczas.”

To doprowadziło wielu do spekulacji, że GTA może szukać inspiracji z zewnątrz, a nawet wracać do Wielkiej Brytanii. Jednak Houser powiedział również, że GTA nie wróci do Londynu w wywiadzie dla The Guardian w tym samym miesiącu:

„Myślę, że dla nas moje przeczucie jest takie, że GTA London było wtedy fajne, ale gry były wtedy bardziej ograniczone” – powiedział Houser. „W dzisiejszych czasach myślę, że chcielibyśmy ustawić grę w Wielkiej Brytanii, osadzoną w Londynie, cokolwiek, ale nie wiem, czy byłaby to gra GTA. Myślę, że jest wiele wspaniałych historii, które moglibyśmy opowiedzieć o Wielkiej Brytanii , świetne środowiska do zaprezentowania, świetna mechanika rozgrywki, która mogłaby przyciągnąć do nich Wielka Brytania – po prostu nie sądzę, że byłoby to koniecznie GTA ”.

Według źródła, które rozmawiało z TechRadar w marcu 2016 r., Rockstar odwiedził stolicę Japonii kilka lat temu jako referencyjna wycieczka do gry zatytułowanej GTA: Tokyo. Najwyraźniej pomysł na grę został ostatecznie wycofany, ale wcześniej studio spotkało się z mieszkańcami, zrobiło mnóstwo zdjęć i chciało dobrze poznać miasto przed wyruszeniem w tę szczególną podróż z grami.

Źródło podało, że Rockstar „poważnie” podchodził do gry z japońskimi ustawieniami, a nawet posunął się do tego, że zarejestrował nazwy GTA: Toyko, GTA: Bogota, a także, w tajemniczy sposób, GTA: Sin City w 2003 roku. czas GTA 3 i Vice City, ale system dróg był postrzegany jako problem i był tylko jednym z powodów, dla których pomysł został ostatecznie porzucony.

Plotki o GTA 6 sięgają teraz dość daleko, więc zacznijmy od wglądu historycznego. Do tej pory gry GTA osadzono w następujących lokacjach:

Liberty City – GTA 3, GTA 4, Zagubieni i przeklęci, Ballada o geju Tony
Vice City – GTA Vice City
San Andreas / Los Santos – GTA: San Andreas, GTA 5
Gdyby historia miała się powtórzyć, Vice City lub Liberty City wydają się najbardziej prawdopodobnymi kandydatami do powrotu… ale możliwe, że gra będzie odkrywać nowe lokacje, co wydaje się bardziej prawdopodobne w świetle oczekiwań stawianych przez GTA Online, tj. Świat nie będzie mniejszy . W rozmowie z Leslie Benzies z Rockstar w 2013 roku, za pośrednictwem programu YouTube GTA GTAVoclock, powiedział, że ambicją GTA Online było „Rozwijać ten świat, aż stanie się światem. Po prostu będziemy dodawać do tego nowe rzeczy, nowe miejsca cały czas”.

GRA VI premiera
GRA VI premiera

Jaka będzie historia GTA VI?

Jeśli chodzi o historię GTA 6, w tym dziale jest wiele plotek, od wielu bohaterów po jednego męskiego bohatera.

Przeciek z Reddit z 2020 r. sugerował, że będzie to rozgrywać się na przełomie lat 70./80. i będzie zawierać jednego męskiego bohatera, który jest wschodzącym lordem-wannabesem o imieniu „Ricardo”. Inna kluczowa postać o imieniu „Kacey” jest częścią narracji. Zgodnie z tym przeciekiem, zaczniesz jako chrząszcz, który biegnie jako przemytnik kokainy z Vice City do nowego dużego obszaru Ameryki Południowej, zanim nawiążesz kontakty z wielkimi lordami narkotykowymi i udasz się w górę, a historia obejmuje wiele miast . Podobno pojawi się młodszy Martin Madrazo, podobnie jak jego ojciec, który był wówczas wielkim lordem narkotykowym. Wykonujesz misje dla rodziny Madrazo, w których uderzasz w inne gangi. Artykuł podobno będzie również poruszał takie tematy, jak HIV i kryzys imigracyjny, tak jak miało to miejsce w latach 70./80.

Jednak wcześniejszy przeciek Fireden mówił, że będzie zawierał czterech głównych bohaterów – dwóch policjantów i dwóch członków gangu. Ten przeciek mówi, że główna fabuła rozpada się po pewnym czasie, a strona kryminalna ma coś w rodzaju sandboksowego imperium zbrodni (pomyśl, że Fallout 4 spotyka Simów), podczas gdy strona policyjna jest bardziej tradycyjną grą akcji z mały akcent LA Noire.

Najnowsze przecieki z czerwca 2021 roku mówią, że współczesna wersja Vice City miałaby zawierać wielu grywalnych bohaterów, w tym „kobietę obeznaną z technologią”, a mapa gry rosła i zmieniała się w czasie – a la Fortnite. Schreier od tego czasu potwierdził prawie wszystkie te twierdzenia, mówiąc na Twitterze (poprzez Resetera).

Co ciekawe, sam Rockstar nie wykluczył wykorzystania wielu bohaterów do przyszłych przedsięwzięć – naśladując trio GTA 5. Przemawiając po wydaniu Red Dead Redemption 2, który ma tylko jedną grywalną postać w Arthurze Morganze, Rockstar powiedział jeuxactu.com: „Być może zrobimy to ponownie w innej grze, ale w Red Dead Redemption 2 jesteś tym człowiekiem i ty podzieli się swoją przygodą”.

Co Rockstar powiedział o GTA VI na płycie?

„Nie wiemy, czym będzie GTA 6, ale mamy kilka pomysłów” – powiedział Benzies w wywiadzie. „Mamy pomysły na około 45 lat, które chcemy zrealizować. Wybierzemy właściwe. Najpierw pochodzi z pomysłu. Pierwsze pytanie, gdzie ma zostać ustawione. To następnie definiuje misje; robisz inne rzeczy w LA niż w Nowym Jorku czy Miami. Mapa i fabuła są opracowywane razem, a fabuła jest podstawowym przepływem tego, jak to działa, dzięki czemu możesz nałożyć misję.

Oczywiście Benzies nie zdradził zbyt wiele na temat tego, jaką formę przybierze GTA 6 i opuścił Rockstar North w dość ciężkich okolicznościach. Jednak jest mało prawdopodobne, że Rockstar zrujnuje wypróbowany i przetestowany proces rozwoju serii GTA, w którym budowanie świata jest na pierwszym miejscu z postaciami i strukturami ułożonymi na wierzchu. GTA 5 zostało stworzone przez ponad 1000 programistów z różnych studiów na całym świecie, więc zmiana szablonu byłaby odważnym posunięciem.

Czy będzie wydanie GTA VI na PC?

Na tym etapie jest całkiem jasne, że GTA 6 będzie wydaniem na PS5 i Xbox Series X, szczególnie w świetle nadchodzącego postu nowej generacji GTA 5 na konsole i komputery PC. Jednak to, czy port GTA 6 na PC zostanie wydany w tym samym czasie, co jego konsolowe odpowiedniki, nie jest tak proste.

GTA 5 i GTA 4 ostatecznie trafiły na PC, więc można mieć nadzieję, że pojawi się również port GTA 6 na PC. Może nie ma jednoczesnego uruchomienia, ale ten dodatkowy czas dopracowania i rozwoju opłacił się do tej pory, więc miejmy nadzieję, że fani komputerów PC zechcą jeszcze trochę poczekać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Polecane wpisy

Reklamastrony internetowe

Ostatnie wpisy

Zalety stron internetowych dla biznesu

Pierwszą i chyba najbardziej oczywistą zaletą witryny biznesowej jest możliwość dotarcia do szerszego grona odbiorców. Internet jest używany przez dosłownie miliony ludzi, wszyscy czegoś...

Strony internetowe jak mogą pozyskiwać klientów?

Każdy, kto prowadzi własny biznes, zastanawia się jakie podjąć działania aby pozyskać jak największą liczbę klientów. Faktem jest, że sposoby reklamowania firmy zmieniły się...

Inteligentny dom – systemy, dlaczego warto?

Czym jest inteligentny dom? To pozornie proste pytanie ma wiele odpowiedzi, w zależności od tego, kogo zapytasz. Krótko mówiąc, „inteligentny dom” to mieszkanie wyposażone...

7 najlepszych nadmorskich kurortów dla Seniorów

Kiedy myślisz o epickich miejscach na wakacje na plaży, polskie wybrzeże Bałtyku prawdopodobnie nie jest pierwszym miejscem, które przychodzi Ci na myśl. Możesz być...

Marketing internetowy – czym jest i jak z niego korzystać?

Marketing internetowy to termin obejmujący wszystkie produkty i usługi marketingowe online. Obejmuje to różne metody i platformy komunikacji z klientami, takie jak strona internetowa,...

Tekst alternatywny, alt text – co to jest?

Tekst alternatywny (znany również jako „atrybut alternatywny” lub „opis alternatywny”) to krótki opis, który stosujesz do obrazów w swojej witrynie w kodzie HTML strony,...

Data premiery Dying Light 2, zwiastuny, rozgrywka i aktualności

Dying Light 2: Stay Human jest na naszym radarze już od kilku lat, a po kilku opóźnieniach wiemy, że w końcu zobaczymy go w...

Co musisz wiedzieć o marketingu w social media

Wstęp do marketingu w mediach społecznościowych polega na poznaniu podstaw tego, co sprawia, że ​​działa on tak dobrze. Zarabianie pieniędzy dla Twojej firmy to...