FAQ

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Żeby rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące naszej oferty, zebraliśmy w jednym miejscu odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów. Jeżeli nie znajdziesz tutaj odpowiedzi na Twoje pytanie napisz do nas śmiało na adres kontakt@ubrand.pl!

Tak jeśli wybierzesz gotowy pakiet, płacisz tylko raz za wykonanie strony www. Beż żadnych abonamentów ani ukrytych opłat. W ramach opłaty otrzymujesz to co jest zawarte w naszym cenniku.

Raz w roku będzie trzeba przedłużyć ważność serwera oraz domeny. W ramach zamówienia wykupujemy dla Ciebie hosting i domenę w nazwa.pl i są one ważne przez rok. Na ten moment koszt rocznego przedłużenia wynosi 110 zł netto rocznie. Zawsze aktualne ceny znajdziesz na stronie hostingodawcy.

To zależy od Ciebie –  Możemy zakupić serwer wraz z domeną w Twoim imieniu, na Twoje dane podane podczas składania zamówienia, wszystko będzie wtedy Twoją własnością, lub możemy zakupić domenę na nas i udostępnić Ci powierzchnie dyskową na naszym serwerze.

Ależ oczywiście! Udzielona licencja zezwala na dowolne modyfikacje strony www na własne potrzeby. Możesz to robić samodzielnie, zlecić nam lub jakiekolwiek innej firmie.

Tak, zarówo podczas trwania okresu gwarancji jak i po jej upłynięciu zawsze służymy pomocą.

Skontaktuj się

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza lub danych kontaktowych. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.